DOMÉNY s.r.o.
Registrace domény - ověření
www.
ověřit i ostatní možnosti (com,net,org,...)

Provize

Jste webmaster? Máte hodně navštěvový web? Získávejte provize z každé registrace domény!
Nabízíme 2 druhy provize:

1. 50%* jednorázově z hostingového programu a případných přídaných služeb při objednání. Objednáte registraci/převod domény za Vašeho zákazníka a do formuláře uvedete Váš dealerský kód, abychom rozpoznali komu zaslat provizi. O více se nestaráte, zákazníka vyfakturuje naše strana, po zaplacení služby zakazníkem posíláme převodním příkazem na základě Vaší žádosti provizi.

2. 20%* pravidelně. Zakazník je plně ve Vaší režii, sami si jej fakturujete a můžete si stanovit svou vlastní cenu za poskytované služby. Faktury za služby ve výši 80% běžné ceny zasíláme Vaší straně, tudíž jste vuči nám veden jako odběratel služby. Vhodné v případě, kdy chcete být vůči zákazníkovi uveden jako dodavatel všech služeb (fakturujete Vy) a zároveň čerpat pravidelně provize ve výši 20%.

* Aktuální ceník služeb se nachází na našich internetových stránkách. Dealerské provize se vyplácí ze všech služeb poskytovaných přímo naší firmou. Provize proto nejsou vypláceny z poplatků registrátorům domén (CZ-NIC a apod.), neboť tyto služby nejsou v režii naší firmy. Provize jsou ve stejné výši vypláceny rovněž při přesunu již existujících domén - zákazník navíc získává již předplacenou dobu domény navíc jako bonus (blíže viz dotazy).

Všechny naše poplatky jsou vybírány s roční periodou. Je samozřejmě na Vás, který způsob proplacení provizí by Vám vyhovoval více. S každou objednávkou si můžete zvolit i typ provize, pro každou doménu tedy můžete zvolit jiný způsob. První varianta je pro Vás vyhodnější jednorázově díky 50% provizi po převodu/registraci domény, zakazníka navíc nemusíte fakturovat, v dalších letech však již provizi nečerpáte. Druhý způsob je pro Vás výhodný z dlouhodobého hlediska, kdy si sami pravidelně fakturujete zákazníka a můžete si stanovit své vlastní ceny. Jako náš dealer máte v případě registrace vlastní domény (domén) nárok na nižší ceny podle dealerského ceníku. Vyhrazujeme si však právo zrušit dealerské zvýhodnění, pokud byste se registrovali pouze za účelem zvýhodnění svého nákupu bez dalších prodejů.

Nárok na provizi vzniká v momentě, kdy zákazník uhradí naší fakturu (platí pro 1.variantu (50%), u druhé si zákazníka fakturujete sami). O nároku na provizi jste automaticky informováni jak e-mailem, tak na svém dealerském účtu. Jako podnikatel nám vystavíte fakturu za provizi, jako nepodnikatel nám místo faktury zašlete žádost (k dispozici po přihlášení).

Pokud máte zájem o spolupráci, stačí se zaregistrovat na adrese:
http://dealer.domenu.cz/registrace
Po manuální kontrole údajů a zadání do našeho informačního systému Vám bude do několika dnů e-mailem potvrzena registrace.

Registrací získáte rovněž reklamní bannery a odkazy s Vaším unikátním dealerským kódem. Jakmile si někdo přes tento banner objedná placenou službu, automaticky Vám vzniká nárok na provizi ve variantě 50%. Bannery a odkazy můžete umístit dle libosti na internetové stránky, do podpisů v e-mailech apod.