DOMÉNY s.r.o.
Registrace domény - ověření
www.
ověřit i ostatní možnosti (com,net,org,...)

Neomezený web-hosting (tarif WEBMASTER)

Tarif WEBMASTER nabízí neomezený webprostor pro Vaší prezentaci za extrémně nízkou cenu. Je určen zákazníkům, kteří nepotřebují telefonickou, ani žádnou jinou technickou podporu běžnou u jiných našich placených tarifů a vystačí si tak s návody a on-line nastavením služeb bez nutnosti individuální technické podpory. Z toho důvodu je tarif určený zejména pro WEBMASTERy, ačkoliv aktivovat si jej může kterýkoliv zájemce. Vyváženo je pak atraktivní cenou.

Základní parametry a pravidla speciálního tarifu WEBMASTER:
Tarif funguje ve dvou režimech: Při aktivaci je nastaven základní prostor pro služby o kapacitě 5000MB. Ten je možno v administraci přidělit jednotlivým službám (webprostor, e-maily, databáze...) podle potřeby. V momentě kdy prostor přestává uživateli stačit (tj. je rozdělen veškerý základní prostor a začíná být zaplněn), můžete si v administraci kdylikov zažádat o bezplatné navýšení prostoru.

Pro možnost užívání neomezeného webprostoru je třeba mít na paměti zejména následující podmínky:

  • Neomezený webprostor je určen k provozu osobní nebo firemní prezentace bez omezení. Nelze však používat pro archivaci dat, tj. jako úložiště pro soubory, které nejsou veřejnou součástí prezentace a nevede na ně žádný odkaz v rámci prezentace.
  • Počet založených e-mailů k doméně není omezen, maximální kapacita prostoru přiděleného součtu všech založených e-mailů je 5000 MB.
  • Doména k tarifu musí být ve správě naší společnosti (pokud již doménu máte, objednejte si prosím přesun). Důvodem je mj. automatizovaný proces a ušetření problémů s nastavováním DNS u třetích stran.
Smyslem výše zmíněného opatření není Vás jako uživatele omezovat, nýbrž zabránit zneužívání služby na úkor ostatních uživatelů např. cíleným a bezdůvodným přeplňováním webprostoru neomezeného tarifu za účelem vyčerpání diskových kapacit serverů. Vyhrazujeme si proto právo prostor nenavýšit (nebo naopak snížit na základních 5000 MB), pokud by docházelo ke zneužití služby na úkor ostatních uživatelů, zejména porušením výše uvedených podmínek.

Pokud byste raději užívali rozšířený webprostor bez podmínek neomezeného tarifu WEBMASTER (např. pro zaheslované fotogalerie, archiv videí chráněný heslem apod.), vyberte si prosím kterýkoliv jiný tarif z naší nabídky s konkrétní velikostí webprostoru.

Dotazy k tarifu:
Co když mé stránky obsahují neveřejnou (zaheslovanou) část stránek? Je to v rozporu s podmínkami?
Není. Základní prostor 5000MB nemá žádné omezení, lze s ním naložit libovolně s výjimkou obsahu uvedeného v obchodních podmínkách (odstavec IV.4. - tj. např. obsah v rozporu se zákonem, download server apod.). Typicky tedy např. heslem chráněná část (např. administrační část redakčního systému) nebude pokládána za porušení. Můžete dokonce základní prostor kompletně zaheslovat a použít např. jako neveřejný archiv soukromých fototrafií pro své přátele. V případě požadavku na navýšení prostoru však již další prostor musíte použít v souladu s výše uvedenými podmínkami. Jinými slovy, neveřejná data na doméně tolerujeme "v rozumné" míře, tj. do velikosti základního prostoru. Nemáme v úmyslu kontrolovat každý soubor v prezentaci, ovšem není možné z pochopitelných důvodů zneužívat neomezený prostor k archivaci velkoobjemových dat. K tomu prosím použijte jiný tarif než WEBMASTER.